درباره‌ی من

هیچ چیز در این دنیا به اندازه‌ی حقیقت، دانایی و زیبایی برای من جذاب نیست. ذره‌ای ادعا ندارم که در این زمینه‌ها به مقصد و مقصودی رسیده‌ام. اما سنگ بنای زندگی خود را بر این نهاد‌ه‌ام تا به سمت این آرزوها حرکت کنم. قرار است وبلاگ «سهی شیرازی» نیز بر این رهیافت در حال بالندگی باشد.

من سهی شیرازی هستم، یک فرد معمولی با استعداد و تلاشی کاملا متوسط. قصد دارم با محتواهای این سایت، قدمی هر چند کوچک و کم تاثیر، در جهت روشنگری و آگاهی برداشته باشم. مطالبم از زاویه‌ی نگاه حاکمیت، هر بنگاه و شرکتی کاملا به دور است و به شکلی کاملا مستقل به روایت خود می‌پردازم. در این سایت به موضوعاتی که به آن علاقه دارم و نسبت به آن مطالعاتی عمیق داشته‌ام و مدت‌ها دغدغه‌ام بوده، می‌پردازم. عمده‌ی مطالب، در دسته‌بندی‌های کسب و کار و سینما و تئاتر جای دارند. بالاتر از تمام این موضوعات، به اخلاقیات و معرفت به خدا، سرسپردگی محض دارم.

مخاطبان این سایت افرادی هستند که می‌خواهند به منبعی بی‌طرف و منصف و به دور از تعصب‌ و جانب‌داری دست پیدا کنند. در وبلاگ سهی شیرازی،‌ مخاطبان می‌توانند با آرامش به دنیای فراتر از خبر و تحلیل فکر کنند. دنیایی که آرامش و دانایی برای مخاطبان به ارمغان می‌آورد. مخاطبانم گاهی از این دنیای مادی فاصله می‌گیرند. و گاهی با زاویه‌ی دیدی متفاوت به مسائل زمینی نگاه می‌کنند.

تنها خواسته‌ی من از شما خوانندگان این وبلاگ این است که مطالبی را که می‌پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با انجام این کار کوچک، به من این امید را می‌دهید تا در این مسیر با انرژی‌ بیشتری ادامه دهم. و مهم‌تر از آن ‌می‌توانم خلاقیت و سبک بهتری ارائه دهم.

در نهایت امیدوارم با مرور زمان و البته پختگی، بتوانم ژانرهای بیشتری را با حفظ کیفیت در این وبلاگ گسترش دهم. تا از این طریق بتوانم طیف بیشتری از مخاطبان را بر این بستر دعوت کنم و شادی ایجاد کرده باشم.

‌ ‌